У Дніпрі відкрили перший в Україні Алергологічний центр

17 квітня у Дніпрі за адресою: вул. Шмідта, 26 відкрили унікальний регіональний Алергологічний центр. Захід зібрав представників обласної та міської влади, лікарів. Очолює новий заклад головний алерголог Дніпропетровської області, віце-президент Асоціації алергологів та імунологів України, заслужений  лікар України, доктор медичних наук, професор Євгенія Дитятковська.

«Здійснилася моя заповітна мрія – відкрити у Дніпрі сучасний алергологічний центр з надання комплексної спеціалізованої допомоги в одному місці і дорослим, і дітям, котрі страждають на різні алергологічні захворювання. До відкриття цього закладу докладено максимум зусиль. Ми вдячні меру Дніпра Борису Філатову, який з великою увагою ставиться до галузі медицини, департаменту охорони здоров’я населення міськради. Для створення центру, закупівлі медобладнання місто виділило 7 мільйонів гривень», – сказала Євгенія Дитятковська.

Зі свого боку голова правління громадської організації «Пацієнти з алергією та бронхіальною астмою» Дніпропетровської області Лариса Бабіч відзначила важливість відкриття цього центру.

«На жаль, сьогодні на різні види алергії страждають багато мешканців абсолютно різного віку, особливо у нашому промисловому регіоні. І відкриття такого алергологічного центру є дуже важливим. Тут сучасні умови, обладнання, висококласні лікарі. Пишаємося, що такий заклад з'явився саме у Дніпрі», – додала керівник громадської організації.

Алергологічний центр – медична установа, в якій надаватиметься комплексна допомога хворим з алергологічною патологією. Обслуговуватимуть тут і дітей, і дорослих з Дніпра та Дніпропетровської області. Центр – це  амбулаторний прийом лікарів, стаціонарне відділення, реанімаційне відділення для тяжкохворих. Тут також працюватимуть «вузькі» фахівці, щоб встановити остаточний діагноз.

Центр обладнаний сучасною медичною апаратурою, яка дозволятиме швидко визначитися з діагнозом. Гордістю закладу є лабораторія молекулярної алергології, створена за зразком відповідної лабораторії у Відні. Тут є спеціальні сучасні апарати, за допомогою яких, зокрема, можна визначити, наявність алергії у пацієнта, котрий перебуває, наприклад, у шоковому стані. Крім цього, на базі центру працює кафедра імунології Дніпропетровської державної медичної академії.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.