Прес-конференція на тему: «Проведення щорічного масштабного форуму «Молодь Дніпра» 2018

12 квітня о 10.00 за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 75 (7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція на тему:  «Проведення щорічного масштабного форуму «Молодь Дніпра» 2018. Участь у прес-конференції візьмуть: заступник міського голови Олександр Шикуленко, головуючий молодіжної ради Дніпра Денис Котенко, голова студентського парламенту Університету митної справи та фінансів Софія Котенко.

Довідка: 22.04.2018 в університеті митної справи та фінансів (вул.  Володимира Вернадського, 2/4, м. Дніпро) за підтримки міського голови Бориса Філатова управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради другий рік поспіль проводиться щорічний масштабний форум «Молодь Дніпра» 2018, ініційований Молодіжною радою Дніпра.
Метою форуму є формування у молодіжному середовищі громадянської свідомості, активізації молоді міста, розвиток суспільно-активного молодого покоління в умовах децентралізації, можливість для реалізації ідей.
Учасники форуму протягом дня працюватимуть у секціях з експертами за наступними напрямами: 1. Бізнес орієнтування; 2. Молодіжна інфраструктура та дозвілля; 3. Громадська діяльність та ініціативи; 4. Молодіжні медіа; 5. Студентське та шкільне самоврядування; 6. Національно-патріотичне виховання; 7. Здоровий спосіб життя.
Окрім цього, з  14:00 до 15:30 у внутрішньому дворі університету працюватиме інтерактивний «Ярмарок можливостей для молоді», на якому буде презентована діяльність організацій, працюючих з молоддю.
Результати напрацювань форуму будуть презентовані та взяті до реалізації.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.