Великодній рекорд: Дніпровські діти створили найбільшу в Україні писанку

5 квітня у Дніпрі встановили рекорд України з розпису найбільшої великодньої писанки, зробленої власноруч. Її виготовили в техніці пап'є-маше працівники та вихованці Міського дитячо-молодіжного центру. Писанка сягає 3 метрів заввишки та 2,3 метра завширшки.

«Сьогодні ми бачимо яскравий приклад нового підходу до позашкільної освіти у Дніпрі. І найголовніше, що ми говоримо про наші традиції, про нашу культуру. Сьогодні ми бачимо трипільський орнамент. Робили писанку понад два тижні у техніці пап’є-маше, а розмальовували вже сьогодні зранку», – розповіла начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.
Після презентації на Європейській площі писанку-рекордсменку передадуть до  Дніпровської міської ради, де вона зберігатиметься близько тижня, а потім – до Дніпропетровського історичного музею ім. Дмитра Яворницького.

«Це не єдине досягнення, яке буде зареєстроване у Книзі рекордів України за темою «Пасха», проте саме цей рекорд у Дніпрі заслуговує на особливу увагу, бо ця писанка зроблена руками дітей. Крім того, техніка пап’є-маше доволі складна. Таку писанку виготовили в Україні вперше», – зазначив представник Книги рекордів України Ігор Підчібій.
У створенні унікальної великодньої писанки взяли участь 700 осіб.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.