У Дніпровській міськраді розповіли про ситуацію з вивезенням сміття

Завдяки зусиллям комунальних підприємств Дніпра ситуація з вивезенням сміття у місті стабілізується. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Павло Головаха. За його словами, через масштабний зрив графіка вивезення твердих побутових відходів у березні, а також скарги, які періодично надходять від містян на невчасне прибирання сміття, місто вирішило розірвати договірні стосунки з компанією «Дніпрокомунтранс», яка надає цю послугу.

«За законодавством, зробити миттєво це неможливо, тому департамент 3 квітня направив компанії письмове повідомлення про намір розірвати угоду. До 15 квітня «Дніпрокомунтранс» має ліквідувати всі невивезені скупчення, оскільки містяни сплатили за надання цієї послуги», – сказав представник мерії.

До проведення конкурсу з визначення нового підрядника тимчасово тверді побутові відходи вивозитимуть два комунальних підприємства: на правому березі – «Житлосервіс-2», на лівому – «Житлове господарство Самарського району».

Нагадаємо, останній масштабний зрив графіка вивезення сміття у Дніпрі компанією «Дніпрокомунтранс» стався 19 березня. Замість 500-600 тонн на добу на полігон «Правобережний» привезли лише 10 тонн відходів. Для ліквідації сміттєзвалищ, що утворилися з вини недобросовісного підрядника, було залучено понад 20 одиниць техніки комунальних підприємств. Відтоді комунальники щодня вивозили до 200 тонн сміття.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.