Корейці навчатимуть молодь Дніпра, як досягти успіху й розвивати свою країну

29 березня у Дніпровській мерії заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко зустрівся з представниками Міжнародного інституту розвитку інтелекту (Республіка Корея). Посадовець розповів гостям про Дніпро. Він повідомив, що в місті мешкає близько 300 тисяч молодих людей, 30 тис. студентів навчаються у 40 вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації. Також Олександр Шикуленко проінформував про основні галузі економіки та промисловості, які успішно розвиваються у Дніпрі.

«Раді вітати у нашому місті. Республіка Корея – наочний приклад поєднання інтелекту, бажання, волі та працездатності для досягнення успіху. Вдячні за те, що готові ділитися з нашою молоддю досвідом розвитку вашої країни. Міська рада докладе максимум зусиль, щоб організувати спільні заходи з корейською стороною у школах і вишах Дніпра», – сказав заступник Бориса Філатова.

Зі свого боку головний професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту  О Се Дже подякував міській владі Дніпра за всебічну підтримку і висловив надію, що проведені заходи будуть корисними для молодих людей. Один із перших спільних кроків – форум лідерів освіти у вищих навчальних закладах, який розпочнеться у Дніпровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.