В офісі КП «Агентство розвитку Дніпра» відбулася зустріч представників Німецького товариства міжнародної співпраці (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) з командою комунального підприємства, під час якої сторони окреслили напрями подальшої спільної роботи.
Експерт із підтримки місцевих органів самоврядування GIZ Штефан Дрегер та координатор проектів у Дніпрі Володимир Гарасюк високо оцінили фаховий рівень розробки та впровадження програм і проектів, якими опікується команда «Агентства розвитку Дніпра». Пріоритетними напрямами німецько-української співпраці GIZ є енергоефективність та сталий економічний розвиток. Сторони домовилися про проведення низки тематичних форумів і круглих столів.
«Усі наші проекти – це сприяння інвестиціям та розвитку міського бренду. Наша діяльність із підтримки бізнесу спрямована на вдосконалення наявних ініціатив з розвитку та приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів UNIDO. Кінцевою метою є створення інтерактивної бізнес-платформи, що включає інвестиційні можливості, запропоновані і приватним бізнесом, і муніципальними структурами. Ми пропонуємо потенційним інвесторам пакет повного обслуговування, який містить усе: від початкових контактів до підтримки в таких питаннях, як розподіл земель та комунікацій. Ми також прагнемо мінімізувати непотрібну бюрократію», – зазначив директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.
Довідка: GIZ діє в Україні за дорученням п`яти німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС), а також урядів Великої Британії та Швейцарії. Товариство підтримує Україну на шляху демократичних перетворень з 1993 року.
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
«Агентство розвитку Дніпра» взаємодіятиме з Німецьким товариством міжнародної співпраці

02.03.2018 11:04