Борис Філатов став єдиним представником України на Міжнародній конференції мерів в Ізраїлі

Мер Дніпра Борис Філатов став єдиним представником України на ХХХІІ Міжнародній конференції мерів в Ізраїлі. Світовий форум очільників міст із 21 країни світу триватиме з 11 по 16 лютого. Темою цьогорічної конференції є революційні технології для міст. Запрошення на участь у заході Борис Філатов отримав від посольства Ізраїлю в Україні. За останні десятиліття він став першим мером Дніпра, що відвідує з'їзд світових лідерів.

Серед учасників, зокрема, з США, Польщі, Бразилії, Ефіопії, Греції, Люксембургу, Фарерських островів і Мальти, є і новообраний мер грузинського Кутаїсі Георгій Чигварія. Із Дніпром це місто встановило побратимські відносини. Так, у перший день конференції мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з мером Єрусалима Ніром Баркатом і депутатами місцевого муніципалітету, а також поспілкувався з очільником Американського Єврейського конгресу Джеком Розеном.

Загалом протягом з'їзду делегати відвідають компанію Mobileye. Це – одна з провідних світових технологічних компаній у сфері безпілотних технологій та розробки камер переднього та заднього виду для транспортних засобів. Також заплановано зустріч із директором з маркетингу компанії OrCam Technologies. Її місія – використання можливостей штучного зору для покращення життя сліпих і тих, хто має відповідні вади. У програмі конференції також ексклюзивна зустріч із прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

А ще – відвідини центру управління Тель-Авівом, де працює система керування та контролю «розумного міста». Командний центр було розроблено для підвищення безпеки жителів у повсякденному житті і за надзвичайних ситуацій, а також для оптимізації послуг, що надає муніципалітет. Делегати також ознайомляться з роботою офісів компаній з кіберзахисту та вирішення соціальних проблем у містах. Йдеться про m-Prest, що аналізує програмне забезпечення, зокрема держбезпеки та «розумних міст», R-MOR, яка спеціалізується на захисті активів із високим ризиком по всьому світу, і міжнародну компанію-акселератор The Platform.

Остання пропонує акселеративну програму для підприємців, що розробляють рішення у відповідь на проблеми південних районів Тель-Авіва і покращують якість життя тамтешніх мешканців. Крім того, учасники конференції відвідають виставку Muni Expo Exhibition, де буде представлено 140 стартапів, які працюють у різних сферах: від енергетики до безпеки. Загалом заплановано чимало зустрічей і обговорень щодо обміну досвідом. Спільна робота допоможе мерам із різних куточків світу підготувати інноваційні рішення та запровадити їх у власних містах. На час відрядження мера Бориса Філатова обов'язки міського голови виконуватиме його заступник Світлана Єпіфанцева. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.