Як у Дніпрі працюватиме інспекція з питань благоустрою

У Дніпрі інспекція з питань благоустрою отримала ширші повноваження після того, як 31 січня під час 29-ої сесії міськради депутати підтримали перепідпорядкування КП «Благоустрій міста» цій інстанції.

Як відомо, раніше КП підпорядковувалося департаменту торгівлі та реклами міськради.

Відтепер інстанція зможе штрафувати підприємців-порушників і проводити демонтаж будь-яких незаконних конструкцій – кіосків, гаражів, газових заправок та будівель. Очолив її Руслан Мороз, який до цього керував міським департаментом торгівлі та реклами.

«В інспекції наразі працюють 8 інспекторів – по одному на кожен район міста. До літа я планую збільшити їхню кількість до 16. Інспектори мають право перевіряти законність об’єктів благоустрою і, у разі незаконності, складати адміністративні протоколи. Перевірки проводять відповідно до планів», – зазначив очільник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз.

Мешканці міста можуть звертатися зі скаргами щодо незаконних об’єктів благоустрою на гарячу лінію Дніпровської міської ради за телефоном 732-12-12. Їх перевірятиме інспекція з питань благоустрою.

«У майбутньому ми плануємо створити окрему гарячу лінію з питань благоустрою, проте наразі можна звертатися на гарячу лінію міськради. Мешканці міста можуть повідомляти про незаконні розриття, будівлі, сміття біля торгівельних об’єктів, неприбирання снігу – тобто щодо усіх питань, які порушують естетику міста», – додав Руслан Мороз.

Розмір штрафів визначатиме адміністративна комісія Дніпровської міської ради, відповідно до законодавства він може становити від 800 до 1 700 грн.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.