Минулого року міська рада Дніпра і фонд «Східна Європа» у рамках програми EGAP співпрацювали щодо спрощення отримання різних адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг Дніпра.
Результати опитувань свідчать, що 94% мешканців міста задоволені або дуже задоволені роботою ЦНАПів.
Міська рада Дніпра і EGAP продовжать спільну роботу над спрощенням отримання довідки про склад сім'ї.
«Наша мета – поступово заборонити різним органам запитувати цю довідку. На сьогодні вона є найбільш затребуваною, але потребують її не жителі міста, а різні держоргани й комунальні служби. З травня 2016 року ми створюємо так званий реєстр жителів, щоб після внесення мешканця до реєстру, міські служби, а в майбутньому і держоргани, почали отримувати цю довідку не від людини, а самостійно – через електронний цифровий підпис з реєстру. Ми дуже вдячні торішній співпраці в рамках програми EGAP і раді, що маємо змогу продовжити спільну роботу над «вбивством» бюрократії», – прокоментувала виконувачка обов’язків заступника міського голови Яніка Мерило.
Зі свого боку керівник фонду «Східна Європа» Віктор Лях зазначив: «Поліпшити систему надання адміністративних послуг, які знаходяться у компетенції місцевих органів влади, – дуже важливе та непросте завдання. Місто, де все працює прозоро, швидко й ефективно, стає більш привабливим для бізнесу, ближчим до людей. Фонд «Східна Європа» у рамках реалізації швейцарсько-української Програми EGAP давно співпрацює з Дніпровською міськрадою багато у чому завдяки професіоналам і новаторам, які там працюють. Ми дуже хочемо, щоб пілотні рішення, розроблені й протестовані тут, потім використовували по всій країні».
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
Дніпровська міськрада та EGAP продовжать співпрацю щодо спрощення отримання довідки про склад сім'ї

22.01.2018 12:24