Борис Філатов відкрив перший у Дніпрі туристично-інформаційний центр

16 січня у Дніпрі розпочав роботу перший міський туристично-інформаційний центр. За прикладом багатьох країн світу тут готові надавати найширший спектр послуг – від організації ділових конференцій, екскурсій і дозвілля до розміщення гостей і порад щодо сфери послуг.

Центр розташовано на площі Героїв Майдану. Час роботи: з 10:00 до 18:00 без вихідних.

Першим відвідувачем туристичного центру став мер Дніпра Борис Філатов.

«У нас велике індустріальне місто, що має свої традиції. Та, на жаль, питання, пов'язані з привабленням туристів, ніколи не мали пріоритету серед міської влади у жодних каденціях. Зараз ми активно розвиватимемо цей напрямок. Нам є чим пишатися. Ми – столиця космосу і маємо навіть власний космічний маршрут. У нас є своя новітня історія, пов'язана, зокрема з трагічними подіями на сході країни. У місті є прекрасні музеї та архітектура», – підкреслив Борис Філатов.

Очільник міста також залишив перший запис у гостьовій книзі та зазначив: ТІЦ активно співпрацюватиме з комерційними організаціями та рекламодавцями, щоб у перспективі вивести центр на самоокупність.

Із підприємцями укладатимуть договори, щоб на комерційній основі розміщувати їхню рекламу, зокрема на сайті центру або на поліграфічній продукції. Наразі вже укладено домовленість з мережею магазинів мобільних пристроїв. Загалом розвиток туристичної галузі зможе давати місту чималі прибутки.

Водночас у центрі планують самостійно налагоджувати співпрацю, зокрема з іноземними делегаціями.

Окрім того, відвідувачам тут безкоштовно видаватимуть мапу й інформаційний буклет про Дніпро. Із туристами працюватимуть троє консультантів.

У приміщенні також обладнано тач-панель, де за допомогою навігаційного додатку можна звіритися з різними напрямками на мапі міста. Згодом у ТІЦ запустять власний сайт. Портал міститиме різну інформацію про міські локації – транспорт, афішу подій, історичні довідки та цікаві факти.

Крім цього, для туристів планують створити аудіогід і запустити спеціальний мобільний додаток.

Зараз у центрі вже працює сувенірна крамничка, у якій можна знайти різні пам'ятні дрібниці, прикрашені, серед іншого, Петриківським розписом.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.