У Дніпрі відкрилася єдина в Україні виставка унікальних робіт Сальвадора Далі

27 грудня у Дніпрі у приміщенні Музею українського живопису (пл. Троїцька, 5-А, другий поверх) відкрилася унікальна виставка тиражної графіки та кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra. Усі 34 твори, що представлені у музеї, – оригінальні. Проект реалізовано в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Вікове обмеження експозиції – 16+.


«Раніше про експозицію у Дніпрі оригінальних творів Сальвадора Далі можна було тільки мріяти. Завдяки проекту «Дніпро – місто художників», який реалізують в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця», тепер це – реальність.


«Виставка експонуватиметься три місяці. Ми продовжуємо робити усе, аби Дніпро став туристичним та культурним магнітом.


В Україні немає колекцій Сальвадора Далі. Наші містяни можуть пишатися тим, що цю експозицію вперше у країні демонструють саме у Дніпрі», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.


«Тут ви можете побачити роботи в унікальній техніці літографії, яку винайшов Далі, – булетизм. Митець стріляв у картини зі старовинної рушниці кулями із жирною тушшю, а потім домальовував образи. Графіку та літографію, що представлені тут, було зібрано з приватних колекцій. Цих творів мистецтва в Україні ще не бачили», – розповіла мистецтвознавець Людмила Тверська.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.