Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

У Дніпрі відбулася прем’єра моновистави «Перипетії дівочої долі»

У Дніпрі відбулася прем’єра моновистави «Перипетії дівочої долі», автором ідеї та виконавицею якої є  солістка опери, мешканець Мистецького кварталу Леся Задорожна. Прем’єрний показ відбувся у Будинку мистецтв у рамках VII Дніпровського відкритого фестивалю моно- та камерних вистав «Віват, актор!».

Актриса звернулася до українських весільних традицій і пісень, запрошуючи глядача зануритися у  емоційний стан нареченої напередодні приїзду молодого. Зал сміявся і плакав разом з героїнею, вслухався і навіть записував весільні примовки. Аплодисменти та численні «Браво!» не відпускали актрису зі сцени.

Проект створення моновистави «Перипетії дівочої долі» був підтриманий стипендією міського голови Бориса Філатова, призначеної на 2017 рік.