Цьогоріч у Дніпрі завершують реконструкцію фасадів 10 будинків у центральній частині міста. Історичні будівлі тут чекали на реконструкцію десятки років, а деякі не ремонтували з часів їхнього зведення – понад півстоліття.
У переліку реконструкції десять адрес. А саме: будинки на проспекті Яворницького 26, 68, 70, 83, 121, 123, 125, вул. Харківській 2, площі Вокзальній 1 і 2. Щоб привести їх до ладу, у мерії виділили 55 млн грн.
«На наступний рік плануємо спрямувати біля 70 млн грн на реконструкцію ще 14 фасадів будинків. У 2019 році роботи продовжать. Загалом плануємо, що до середини 2020 року ми повністю реконструюємо всі історичні будівлі на проспекті Дмитра Яворницького, що належать міськраді та житлокомунхозу», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.
Під час виконання робіт з фасадів змивають стару фарбу та штукатурку, відновлюють архітектурні елементи та аварійні ділянки, замінюють відливи та ремонтують цоколі. На будинках також безкоштовно встановлюють архітектурне освітлення.
Головне правило реконструкції – жодних кондиціонерів і антен на зовнішній частині будинку. Їх переносять на протилежний бік або внутрішню ділянку балконів. Тим, хто нехтуватиме забороною, загрожують штрафи.
У майбутньому це стосуватиметься й засклених балконів. У таких випадках людям запропонували відповідні компенсації. Загалом під час ремонту з десяти фасадів на проспекті демонтували 311 кондиціонерів, 35 антен, біля 600 вивісок і рекламних конструкцій, а також 11 кіосків.
Фасади на площі Вокзальній відновлюватимуть перед початком реконструкції самого майдану.
У мерії наголошують: це дозволить привести вигляд головних воріт міста до єдиного ансамблю – від реконструйованого центрального проспекту загалом до фасадів будинків.
Після цього почнуть ремонти фасадів будинків, суміжних із центральним проспектом. Також єдиним виглядом вивісок займатиметься міський художник Сергій Білий, який є одним із розробників адресних табличок і логотипу Дніпра. Так, у місті створять єдині правила, за якими підприємці обиратимуть варіанти дизайну.
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
Борис Філатов: Усі фасади історичних будівель на головній вулиці Дніпра будуть відремонтовані до середини 2020 року

12.12.2017 14:56