У міськраді Дніпра розповіли про модернізацію тепломереж і тарифи на опалення

Завдяки модернізації тепломереж міста та оснащенню усіх багатоквартирних будинків лічильниками тепла у листопаді вартість опалення у Дніпрі коливається у межах 12–26 грн за 1 кв. м. Про це під час прес-конференції 5 грудня заявив заступник міського голови Михайло Лисенко.

«Наразі у Дніпрі замінено близько 90 км теплоізоляції, наступного року – ще 120 км. Також ми встановлюємо велику кількість енергоощадного насосного обладнання. За рахунок цього, попри підвищення вартості електроенергії, ми залишилися у тарифах рівня минулого року. Тоді як інші міста були змушені піднімати тарифи від 30 до 45%», – розказав заступник Бориса Філатова.

Він також зауважив, що на сьогодні вартість гігакалорії тепла у місті складає 1 265 грн. Натомість у Києві цей показник становить 1 414 грн, Чернігові – 1 504 грн, Черкасах – 1 327 грн, Хмельницькому – 1 221 грн, Херсоні – 1 330 грн, Харкові – 1 243 грн, Тернополі – 1 249 грн та Рівному – 1457 грн.

Як відомо, постачальниками тепла у Дніпрі на сьогодні є комунальні підприємства «Теплоенерго», «Теплотранс» і «Коменергосервіс».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.