У Дніпрі перевірили систему оповіщення населення

29 листопада у Дніпрі перевірили систему оповіщення населення. Сирени по місту запустили на кілька хвилин. Крім того, цьогоріч інформаційні повідомлення лунали не тільки з динаміків, а й висвітлювалися на найбільших рекламних екранах міста.

«Ми вперше застосовуємо такі екрани. Вони знаходяться на ж/д вокзалі, площі Героїв Майдану, на торговому центрі «Мост-Сіті», а також на перетині проспекту Гагаріна та вулиці Чернишевського. На них відображаються повідомлення для осіб з вадами слуху. Сьогоднішньою перевіркою ми задоволені, система спрацювала вчасно та добре», – зазначив заступник директора департаменту громадського порядку та цивільного захисту населення ДМР Дмитро Редька.

Чиновник продемонстрував розташований у мерії міський пульт сповіщення. У випадку надзвичайної ситуації на спеціальний блок надходить сигнал з обласного пульту. Після цього черговий співробітник на пульті управління задає певну програму і за допомогою GSM-зв’язку у місті запускають сирени, а також розсилають сповіщення членам комісій з надзвичайних ситуацій.

Зараз у Дніпрі систему оповіщення населення оновлюють, адже електросирени мають обладнання ще 1960-х років. Крім того, сигнал у цій системі передають телефонними кабелями, які нерідко вирізають. За ініціативою мера Бориса Філатова вже встановили нове сучасне обладнання, яке працює з GSM-зв’язком та FM-діапазоном, а також має сонячні батареї. Наразі такі блоки застосовують вже більш ніж на десяти об’єктах – це садочки та школи Шевченківського району. Їх встановили за рахунок міського бюджету. Крім того, на сесії міськради було прийнято рішення, що балансоутримувачі електросирен мають за власний кошт придбати нове обладнання.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.