У Дніпрі відбувся урочистий концерт з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада, у День Гідності та Свободи, у Дніпропетровському українському музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбувся урочистий концерт. На захід було запрошено військових, волонтерів і мешканців міста.

«Від імені міської влади вітаю усіх присутніх з державним святом – Днем Гідності та Свободи. Справді, у ті драматичні дні творили нову історію нової України. Справжньої, незалежної, демократичної, некорумпованої європейської держави, де діє верховенство права. Саме за ці ідеали стояли люди, і ми віримо, що Україна дійсно такою стане. Пам’ятаємо нашу історію, бо без неї немає майбутнього», – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Під час концерту гостям заходу актори показали театралізовану виставу подій на Майдані, пригадали драматичні події 2013 року.

«Пригадую події 2013 року, коли уряд не дотримався обіцянок, які давав народу України. Молодь і студенти вирушили на Майдан, на мирну акцію протесту. Але після того, як тих хлопців та дівчат побили, ми з чоловіком поїхали на Майдан. Нація піднялася. Я була медиком Майдану, була у Жовтневому палаці, де на підлозі спали дівчата та хлопці. Це неможливо забути. Для мене День Гідності та Свободи означає зміни у країні на краще, боротьбу за Україну, молоду державу, бажання зробити її багатою, щасливою і красивою», – розповіла волонтер, учасниця Революції Гідності Тамара Мудрак.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.