Насторожі негоди: У Дніпрі показали оновлений автопарк спецтехніки

30 жовтня у Дніпрі влаштували оглядини автопарку комунальної спецтехніки. На майданчику біля СК «Метеор» представили 142 різнопрофільні машини. Нова та сучасна техніка належить комунальному підприємству «Управління ремонту та експлуатації автошляхів», решта – підрядникам. Із такою кількістю спецмашин Дніпро може позмагатися навіть зі столицею. Для огляду надали техніку вітчизняного та закордонного виробництва, зокрема, марки Ford, Karcher і IVECO. Спецавтівки, що чистять та посипають дороги, розбивають лід і прибирають тротуари, вишикували в ряд довжиною більше 200 метрів.

«Ми суттєво оновили автопарк. Придбали снігоприбиральну та комбіновану техніку. Це – автомобілі Ford, які можуть чистити дороги і взимку, і влітку», – розповів заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

Посадовець зауважив, що, на відміну від практики минулих років, коли закуповували сезонні машини, нині в мерії Дніпра зосереджені на придбанні саме комбінованих машин. Цьогоріч на оновлення автопарку спецтехніки міськрада виділила 63 млн грн. До кінця року планують придбати ще 8 машин для прибирання тротуарів. Готувати дороги до зими почнуть відповідно до температурного режиму – коли стовпчик термометра опуститься нижче нуля.

«Ми одразу обробляємо ділянки спусків і підйомів – вул. Робоча, Космічна, усі мости. Є регламентні роботи. Щойно температура опускається нижче певного рівня – є сніг чи ні – ми обробляємо усе спеціальним розчином. Ми придбали техніку для розпилювання спеціального реагенту, що є екологічно чистим та більш ефективним», – додав заступник міського голови.

За інформацією Михайла Лисенка, наразі місто має 26 тис. тонн речовини для посипання. Це – 75% від обсягу, необхідного на рік. Разом з тим, за словами Михайла Лисенка, один день прибирання міста після інтенсивного снігопаду коштує від 1 млн грн. Цієї зими для прибирання снігу у місті застосують більше 190 машин. Із технікою працюватимуть майже 400 комунальників.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.