Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Погляд незнайомця: У Дніпрі провели міжнародний експеримент «Look into the eyes»

У суботу, 21 жовтня, у Дніпрі вперше відбувся міжнародний експеримент «Look into the eyes». Його суть полягає в тому, щоб незнайомі між собою люди кілька хвилин дивилися один одному в очі.

Захід організований Центральною районною молодіжною адміністрацією Молодіжної ради Дніпра за підтримки управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Його провели у музеї «Літературне Придніпров’я».

«Основна мета акції – нагадати містянам про спокійне, дружнє спілкування без агресії, слів, умов, зусиль, упереджень, стереотипів, просто дивлячись один одному в очі. Не треба зважати, хто у що одягнений, який має колір шкіри чи волосся. Люди сідають навпроти, якщо пара сформувалася, то відбулося найголовніше – контакт, а далі вже спілкування», – зазначила голова Центральною районною молодіжною адміністрацією Молодіжної ради Дніпра Ольга Тістечок.

Одна з учасниць заходу, першокурсниця Оксана, розповіла, що дізналася про таку незвичну акцію із соціальних мереж. «Прийшла сюди не сама, а з двома подругами. Тут приємна атмосфера. Загалом мені подобається спілкуватися з людьми, дивлячись їм при цьому в очі. Мені здається, коли дивишся людині в очі, спілкування виходить більш відвертим. Можливо, знайду тут нових друзів», – додала дівчина.