В'ячеслав Мішалов йде у відставку з посади секретаря міськради Дніпра

В’ячеслав Мішалов вирішив добровільно залишити посаду секретаря Дніпровської міської ради. Про це він повідомив під час прес-конференції 23 жовтня.

Посадовець також зазначив, що це рішення було непростим, проте виваженим та спокійним. Крім того, за словами В’ячеслава Мішалова, воно не пов’язане з проблемами реконструкції набережної та Центрального мосту, а також конфліктом з колишніми колегами з фракції «Самопоміч».

«Я вірю в демократичні цінності та люблю свою країну. Вважаю, що кількість пліток навколо мого імені та посади досягла критичної маси. І, як будь-який європейський політик та людина, яка вірить в європейські цінності, я хочу показати своєю відставкою, що не тримаюся за цю посаду, ніколи не використовував її для тиску на органи влади. Для того, щоб містянам та людям, які мене обирали, було спокійно, я маю правильно та чесно відреагувати на такий запит», – сказав В’ячеслав Мішалов.

Водночас політик зауважив, що продовжуватиме працювати та жити в Дніпрі і не збирається вступати в інші партії. Окрім того, він бачить кілька кандидатур на посаду секретаря міськради – від фракцій «Наш край», «Блок Петра Порошенка» та УКРОП. На посаді В’ячеслав Мішалов пропрацював майже два роки.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.