Відкрите місто: Дніпро поділився із Запоріжжям досвідом впровадження електронних технологій

Виконувачка обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило 18 жовтня зустрілася з представниками міськради Запоріжжя, щоб поділитися досвідом у сфері електронних технологій.

Зокрема, пані Мерило представила запорізьким колегам результати роботи Дніпра у сфері електронного уряду та презентувала Дніпровський портал відкритих даних. Окрім того, представники міськради Запоріжжя відвідали 1-й медичний центр, де наприкінці вересня почала працювати електронна реєстратура та запис до лікаря через мережу Інтернет. Наразі в цьому центрі в онлайн-режимі записуються 36% пацієнтів.

«Обмін досвідом з використання сучасних технологій для нас – це шлях удосконалення та важливий майданчик для успішного втілення електронного урядування в нашому місті. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з вашою професійною командою і дуже вдячні за змістовну та корисну зустріч», – зазначила начальник відділу впровадження електронних сервісів КП «Центр управління інформаційними технологіями» Запорізької міської ради Олена Боровська.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.