Михайло Лисенко: У Дніпрі до 2020 року побудують крематорій

У Дніпрі ухвалили рішення щодо будівництва крематорію. Його проект планують замовити наступного року, а до 2020 року – побудувати сам об'єкт. Про це під час прес-конференції 18 жовтня повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко.

«Прогнозується, що за 12-15 років у місті виникне ситуація з нестачею місць під поховання. Тому вирішили будувати крематорій. Я особисто відвідував європейські країни, які мають подібний досвід не одне десятиліття, зокрема Іспанію та Португалію. Детально ознайомився з усім комплексом роботи ритуальної служби, кремацією тощо», – розповів представник мерії.

За словами посадовця, за орієнтовними підрахунками, вартість будівництва крематорію у Дніпрі становитиме 1,5 млн євро. Місце для його розташування ще визначається. Відомо, що це буде сучасна будівля з повним комплексом послуг. Піч буде оздоблена високотехнологічними фільтрами, які відповідатимуть усім європейським стандартам.

Окрім того, Михайло Лисенко повідомив, що у грудні на Запорізькому кладовищі планується розпочати облаштування ділянок під поховання у склепах. Представник мерії зазначив, що такий тип поховань теж значно економить територію. Також є люди, які за релігійними принципами хоронять своїх родичів лише таким чином.

«Сьогодні вже розроблені декілька типових проектів склепів, де можна буде хоронити від однієї до 14 осіб. Конструкція складається з підземної та наземної частини», – додав Михайло Лисенко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.