Директорів освітніх закладів навчали вирішувати нестандартні ситуації в опалювальний сезон

Представники Дніпровської міської ради провели семінар для близько 400 директорів дитсадків, загальноосвітніх, спортивних, музичних та інших шкіл. На заході керівникам навчальних закладів розповідали, як вирішувати господарські питання.

«Ви – перш за все адміністратори. Ми з вами несемо відповідальність за те, що відбувається в наших закладах. Наші з вами дії мають завжди бути раціональними, ефективними та результативними», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Однією з найголовніших тем семінару стало вирішення аварійних ситуацій. Директорам нагадали, що в місті є аварійна служба, яка допоможе локалізувати аварію. Це особливо актуально під час опалювального сезону, коли часто трапляються протікання радіаторів, запірних арматур тощо. Крім того, в листопаді розпочне свою роботу єдина диспетчерська служба з аварійних ситуацій. Завдяки їй директори навчальних закладів, де сталася аварія, зможуть за допомогою Інтернету залишити свою заявку. Вона миттєво потраплятиме до відповідного комунального підприємства і братиметься в роботу. Водночас у працівників міськради були зауваження до директорів щодо пожежної безпеки. Напередодні семінару в усіх навчальних закладах проводилися перевірки.

Виявилось, що в багатьох школах відсутні або застарілі вогнегасники, пожежні рукави, гідранти. Подекуди заблоковані пожежні виходи. Представники міськради попередили, що ця ситуація – на особливому контролі. На 2018 рік на встановлення пожежних сигналізацій у школах, де навчається понад тисячу дітей, планується виділити з міського бюджету 40 млн грн. А протягом 2-3 років обладнати такими засобами всі навчальні заклади міста.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.