Дніпровські спортсмени перемогли на Чемпіонаті Європи з рукопашного бою

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» Дніпровської міської ради стали переможцями та призерами Чемпіонату Європи з рукопашного бою.

Зокрема, Катерина Васильєва посіла 1 місце у командному та особистому заліку та 2 місце – у кваліфікації (вид рукопашного бою), Артем Гончаренко та Данило Недайвода – 1 місце в особистому заліку та 2 місце у командному. Представник СК «Динамо» Олександр Завізіон здобув 1 місце в особистому заліку в повному контакті та 4 місце – в особистому заліку.

Крім цього, президент Дніпропетровської обласної Федерації рукопашного бою і єдиноборств, директор КПНЗ «КДЮСШ «Динамо» та заслужений тренер України на Чемпіонаті Європи з рукопашного бою отримав вищу кваліфікаційну категорію спортивного судді – «Суддя міжнародної категорії».

Зазначимо, що Чемпіонат Європи з рукопашного бою відбувся 8-9 жовтня у Будапешті (Угорщина). У змаганнях взяли участь представники восьми країн.