У Дніпрі почали святкувати День захисника України

Напередодні Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня, у Дніпрі почали вітати військових. Першим став Новокодацький район.

«Від імені міського голови Бориса Філатова ми вітаємо учасників АТО! Хочемо побажати вам усього найкращого та сказати, що місто вас підтримує і стоїть на боці наших захисників. Ми вдячні, що завдяки вам маємо змогу працювати та виховувати дітей», – зазначила директор департаменту соціальної політики міськради Людмила Козловська.

До палацу творчості Новокодацького району запросили учасників АТО та їхні сім’ї, ветеранів Другої світової війни, хлопців, які незабаром вирушать в армію. Крім святкового концерту, запрошені відвідали виставку зброї, де мали можливість потримати експонати. Від міської ради шістьом атовцям вручили годинники.

«Напередодні 14 жовтня – Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України – ми вшановуємо людей, які захищали та захищають нашу Україну», – сказав голова Новокодацької районної ради Олег Денисенко.

Усього в Новокодацькому районі зареєстровано понад 400 учасників АТО. Один з них – Олег Мороз. Він воював на сході України у 2014 році. Наразі й досі допомагає бійцям у зоні АТО.

«Зараз ще дуже багато хлопців, які продовжують службу, в спеку і холод захищають нас, дають нам змогу жити, працювати, навчатися, їсти морозиво та ходити в кіно. Це дуже важливо, що в нас є люди, які готові захищати Україну», – каже Олег Мороз.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.