У Дніпрі до кінця року побудують 11 нових світлофорів та нанесуть 500 км дорожньої розмітки

У Дніпрі до кінця 2017 року планують побудувати 11 нових світлофорних об'єктів та нанести 500 км дорожньої розмітки. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив директор комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Євген Момсенко.


Він зазначив, що наносити дорожню розмітку за сприятливих погодних умов можна ще у жовтні-листопаді.

«Паралельно із нанесенням звичайної розмітки наносимо фарбою з додаванням скляних кульок, а також розмітку так званим холодним пластиком. Останню зробили на Запорізькому шосе, вул. Набережна Перемога на ділянці від Мерефо-Херсонського мосту до вул. Космічної, вул. Набережна Заводська. До кінця поточного року плануємо її нанести по вул. Метробудівській та пров. Парусний. Загалом до кінця року ще плануємо встигнути нанести 500 км дорожньої розмітки», – сказав директор КП.

За інформацією посадовця, цього року у місті побудовано 3 світлофорних об'єкти за адресами: вул. Шмідта, 2; Запорізьке шосе, 53 Д; пл. Старомостова – вул. Привокзальна. До кінця року завершиться будівництво ще 11 таких об'єктів (просп. Калнишевського-вул. Байкальська, просп. Поля – вул. Ульянова, вул. Маршала Малиновського, 2 (ТРЦ "Вавілон"), вул. Володимира Антоновича – вул. Філософська, вул. Надії Алексєєнко – вул. Уральська тощо) та капітальний ремонт восьми.

Окрім того, з початку року комунальне підприємство «Дорсервіс» встановило та замінило понад 1300 дорожніх знаків. До кінця року у місті з'являться ще близько 1 тис. нових знаків.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.