Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Заступник мера Дніпра допоміг очистити квартиру, в якій жінка близько п'яти років збирала сміття

Заступник дніпровського міського голови Михайло Лисенко допоміг мешканцям будинку на вул. Воскресенська, 38 очистити квартиру-сміттєзвалище. В оселі живе жінка на ім'я Лариса. Протягом близько п'яти років вона збирала непотріб та зберігала його у квартирі.

«На жаль, інших методів впоратися з цією проблемою не існує. Людина, яка тут живе, судячи з усього, має психічний розлад – патологічне збирання. Мешканці страждали від цього. Госпіталізація таких людей можлива тільки з їхньої згоди. Двокімнатна квартира до стелі завалена сміттям, залишилися лише проходи шириною 30 см. Родичів у неї немає. За два роки це вже восьмий випадок, коли ми вичищаємо такі квартири», – зазначив Михайло Лисенко.

Квартиру відчинили ключами, що були в сусідів. Сама Лариса втекла. З її двокімнатного житла комунальники вивезли близько 40 кубів сміття.

«Я разом з Ларисою працював в одній зміні. Вона була бухгалтером. Грамотна жінка, молода. Потім у неї не склались стосунки з хлопцем, і вона пішла з роботи. Коли її матір померла, вона почала збирати сміття. Нікого у квартиру не пускає. Розмовляти з нею марно. Сміття за п'ять років вивозять вперше», – каже сусід Лариси Григорій.

Воду, світло та газ Ларисі відключили за несплату. Помиї вона виливає прямо у двір. Крім того, сусіди зазначають, що жінка іноді поводиться неадекватно і навіть агресивно.

«Я доглядала за Ларисою близько року: годувала, ходила до соцслужб, допомогла поховати матір. А потім вона на мене накинулася. Я нічого проти неї не маю, мені її шкода, але вона хвора», – каже мешканка будинку на вул. Воскресенська, 38 Алла Іванівна.