Погода

Дніпрян навчать заощаджувати та безпечно використовувати газ у побуті

З 15 вересня по 15 жовтня ПАТ «Дніпрогаз» проводить місячник із безпечного та заощадливого використання газу та газових приладів у побуті. Відповідні місячники традиційно проводять двічі на рік – навесні та восени. Про це під час прямої телефонної лінії 20 вересня повідомив головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Костянтин Кіптілий.

«Навесні такий місячник проводимо серед учнів шкіл, а зараз – серед студентів, зокрема тих, хто мешкає в гуртожитках. Працівники нашої компанії навчають студентів безпечно користуватися газом у побуті, правильно поводитися в разі його витоку тощо. Такі інструктажі є корисними та особливо актуальними, адже незабаром настане опалювальний сезон, тому нагадати про безпеку важливо. Загалом під час місячника буде охоплено 50 гуртожитків міста», – сказав він.

Головний інженер Дніпрогазу також нагадав про найбільш поширені технічні порушення, які трапляються при обслуговуванні газового обладнання. Серед них – витік газу в системі газопостачання, несправність автоматики безпеки водонагрівальних та опалювальних газових приладів тощо.

«Такі порушення можуть призвести не лише до травмування людей, а й до летальних випадків. Небезпечна ситуація може трапитися й тоді, коли люди відмовляють фахівцям у доступі для виконання своєчасного технічного обслуговування газового обладнання», – додав Костянтин Кіптілий.

За його словами, з початку року фахівці Дніпрогазу під час перевірок у помешканнях дніпровців виявили 1,5 тис. порушень. Зараз без газу в місті лишаються 300 домоволодінь саме через технічні порушення, які не усунули.

Також під час прямої телефонної лінії фахівець зі зв'язків із громадськістю та пресою ПАТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін анонсував конкурс дитячого малюнку «Безпечна Україна». Його проводитимуть до Дня захисника України серед дітей віком від 6 до 14 років.

Роботи приймаються до 1 жовтня за адресою вул. О. Кониського (колишня вул. Володарського), 5 або на електронну пошту [email protected] Голосування триватиме до 10 жовтня.