Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Дніпрянин Данило Боснюк став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру з бадмінтону серед юніорів

Дніпрянин Данило Боснюк став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру з бадмінтону серед юніорів «Ukraine Junior 2017». Захід проходив у місті з 13 по 16 вересня.

Цьогорічні змагання відбувалися сьомий рік поспіль. Разом із найсильнішими юніорами України в ньому взяли участь 80 бадмінтоністів із 10 країн Європи, Азії та Америки: США, Болгарії, Румунії, Казахстану, Молдови, Шрі-Ланки, Індії, Ізраїлю, Білорусі та Угорщини. Україну представляли найсильніші спортсмени з Дніпра, Харкова, Миколаєва, Вінниці, Одеси та Львова.

Данило Боснюк під час змагань здолав у одиночці представників Болгарії, Казахстану й Молдови. У фіналі він зустрівся з Крістіаном Савіним із Чехії, який зараз виступає за збірну Молдови. 3/4 місця посіли спортсмени з Казахстану та Угорщини.

У жіночій одиночці цього року п'єдестал розділили представниці Болгарії. 3/4 місця посіли бадмінтоністки з Індії та Молдови.

У чоловічій парі чемпіонами стали Данило Боснюк і Данило Шевченко. Майже всі ігри відбувались у 3 партії. У жіночій парі знову домінували спортсменки з Болгарії. У змішаних парах перемогу здобули українці – дніпрянин Данило Боснюк і Євгенія Паксютова. У фіналі вони переграли Михайла Махновського та Анастасію Прозорову з Харкова 21-19, 21-16.