День Незалежності України у Дніпрі: забіг у вишиванках, спортивні чемпіонати та грандіозний концерт

Мерія Дніпра підготувала насичену програму святкування Дня Незалежності України. Зокрема, вже вранці 24 серпня містяни та гості Дніпра зможуть долучитися до забігу у вишиванках.

Як повідомив заступник міського голови Бориса Філатова Олександр Шикуленко, захід розпочнеться о 9:30 біля театру опери та балету і триватиме до 12:00.

Дорослі змагатимуться на дистанціях 3 км та 5 км. Для дітей дистанції коротші – 100 м, 500 м та 1 км. Уже зараз бажання взяти участь у перегонах виявили понад 500 осіб.

Одночасно із забігом у вишиванках розпочнуться дві спортивні події – чемпіонат України зі Street Workout та чемпіонат Світу зі Streetlifting 2017.

Заходи, що зберуть 150 учасників із 25 міст України та країн Європи, проходитимуть на Фестивальному причалі до 18:00. Просто неба спортсмени продемонструють вправи на брусах та турніках.

Іще один цікавий захід до свята проходитиме на оглядовому майданчику парку ім. Шевченка. Тут о 10:00 розпочнеться фестиваль скульптур із піску.

І, нарешті, родзинка Дня Незалежності у Дніпрі – святковий концерт на Фестивальному причалі. З 18:00 до 22:00 для містян виступатимуть «Гуляй Город GG», Арсен Мірзоян, Наталка Карпа та гурт «Ляпіс 98».

У зв’язку зі святкуванням у місті перекриватимуть кілька вулиць. Так, на вулиці Січеславська Набережна на ділянці від цирку до вулиці 6-ї стрілецької дивізії рух машин обмежать із 12:00 до 22:00. Окрім того, з 9:00 до 12:00 перекриватимуть проспект Дмитра Яворницького від вулиці Фабра до вулиці Княгині Ольги. Детальнішу інформацію про рух громадського транспорту 24 серпня можна отримати на сайті Дніпровської міської ради: https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/21393/perekrittya-ruhu-yak-zminyatsya-avtobusni-marshruti-na-chas-svyatkuvannya-dnya-nezalezhnosti-u-dnipri

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.