У Дніпрі обрали бренд та логотип міста

У Дніпрі завершився черговий етап ребрендингу міста: було обрано бренд та логотип. Повторне голосування за них тривало з 19 до 28 липня. Переможцем за підсумками інтернет-голосування та за рішенням конкурсної комісії став логотип «Дніпро – хвилююче місто» Сергія Білого.
«У рамках конкурсу тривало онлайн-голосування, за результатами якого всі конкурсанти могли отримати 30 балів, решту – 70 балів – виставляли члени журі, оргкомітет, які оцінювали роботи комплексно за сімома критеріями: оригінальність, лаконічність, привабливість, конкурентність, етичність, технологічність, позитивність. Процес ребрендингу триватиме. Ми просуватимемо цей бренд у нашому місті, в Україні та за її межами», – розповів керівник напряму брендингу «Агентства розвитку Дніпра» Ярослав Ярошенко.
Автор-переможець повинен розробити брендбук, у якому буде вказано, як саме й де використовуватиметься цей логотип.
«Ми передамо брендбук до міської ради. Коли мер Борис Філатов підпише відповідне розпорядження, цей логотип та бренд можна буде офіційно використовувати. Важливо також розуміти, що бренд та логотип у жодному разі не замінюють офіційну символіку міста, наприклад, герб», – додав директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.
«Певний резонанс, звісно, викликав перезапуск голосування за бренд та логотип. «Накрутити» голоси через систему BankID неможливо, бо кожна людина може проголосувати лише один раз. Єдина можливість набрати більше голосів – це просувати свою роботу через соцмережі, що й робили автори», – сказав керівник програми EGAP Dnipro Сергій Довгополий.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.