15.07.17 14.00 Тренінг - семінар для громадських організацій учасників АТО "Від проектної ідеї до реалізації"

15 липня о 14-00 за адресою: готель «Дніпропетровськ», Січеславська набережна, 33, 11 поверх, конференц-зал) -  круглий стіл за участі Івана Начовного, голови Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО; Сергія Звірка,в. о. начальника управління з питань учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб ДМР; Олександра Стрилець, директора Дніпровського центру професійно- технічного  навчання; Віталія Жеганського, виконавчого директора Асоціації  сільських, селищних рад та об’єднаних громад Дніпропетровської області, а також представників громадських та комерційних організацій.

Довідка:

Міжнародний фонд «Відродження» проводить 14-15 липня 1917 р ( м. Дніпро, готель «Дніпропетровськ», Січеславська набережна, 33, 11 поверх, конференц-зал) тренінг - семінар для громадських організацій учасників АТО "Від проектної ідеї до реалізації". Участь у семінарі беруть представники 14 громадських організацій учасників АТО з 10 міст та районів області.

Громадські організації воїнів АТО, які активно створюються в Україні з 2015 року, стали помітним суспільним явищем та впливовою силою громадянського суспільства. Разом з тим новоствореним організаціям часто бракує знань та практичного досвіду міжсекторальної взаємодії та проектної роботи, навичок з комунікації.

Метою тренінгу є насамперед посилення інституційної спроможності ветеранських громадських організацій в роботі як з донорськими структурами - з вітчизняними та міжнародними благодійними фондами, організаціями, бізнес-структурами тощо, так й органами державної влади та місцевого самоврядування. Учасники семінару отримають знання з підготовки проектних заявок та пропозицій, участі в конкурсах, здійснення проектів, побудови ефективної комунікації з оточуючим середовищем.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.