ОГОЛОШЕННЯ ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Членами ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Дніпровській міській раді було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Дніпровській міській раді, які надходили до 19 червня 2017 року.

Зокрема, до ініціативної групи надійшло 56 заяв від інститутів громадянського суспільства.

На підставі поданих заяв, за результатами розгляду та опрацювання документів, ініціативною групою складено список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами. Строк повноважень складу громадської ради – два роки. Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при Дніпровській міській раді відбудуться  04 липня 2017 року, початок зборів о 16:00, початок реєстрації о 15:30. Місце проведення – зала для засідань департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради, за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75а (3 поверх).

Кандидати, які візьмуть участь в установчих зборах з формування Громадської ради:

№ п/п

Назва інституту громадянського суспільства

П І Б делегата

Посада в організації

1.

Громадська організація «Громадський рух»

Смола Юрій Іванович

Голова правління   Громадської організації  «Гуманітарний рух»

2.

Громадська організація «ДАСИД»

Щекатуров Ян Миколайович

Член Громадської організації «ДАСИД»

3.

Міська організація профспілки працівників охорони здоров’я

Алексєєва Ірина Юріївна

Голова міської організації профспілки працівників охорони здоров’я

4.

Дніпровський міський комітет профспілки працівників державних установ

Алєйнікова Наталія Миколаївна

Голова  Дніпровського міського комітету профспілки працівників державних установ

5.

Профспілкова організація Приватного акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

Холод Георгій Павлович

Голова профспілкового комітету  Приватного акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

6.

Громадська організація «Золоті Леви Чорної сотні»

Ніколаєв Сергій Петрович

Член  Громадської організації «Золоті Леви Чорної сотні»

7.

Громадська організація «Платформа громадський контроль»

Селін Денис Вікторович

Член Правління  Громадської організації «Платформа громадський контроль»

8.

Громадська організація «ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ «ДУХ НАЦІЇ»

Кас’янов Артем Анатолійович

Член  Громадської організації «ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ «ДУХ НАЦІЇ»

9.

Громадська організація «Екологічна Рада Дніпра»

Богачева Лілія Володимирівна

Член  Громадської організації «Екологічна Рада Дніпра»

10.

Дніпропетровська обласна Громадська організація «Дніпропетровський Центр Здорової Молоді»

Говрас Антон Владиславович

Член ДОГО «Дніпропетровський Центр Здорової Молоді»

11.

Громадська організація «Асоціація творчості освіти «Дивосвіт»

Василенко Наталія Іванівна

Голова правління  Громадська організація «Асоціація творчості освіти «Дивосвіт»

12.

Громадська організація «Реабілітаційний центр «ШАНС +»

Литвяков Віктор Леонтійович

Керівник  Громадської організації «Реабілітаційний центр «ШАНС +»

13.

Громадська організація інвалідів «Товариство допомоги дітям з аутизмом «Особливе дитинство»

Мігульов Олександр Володимирович

Член  Громадської організації інвалідів «Товариство допомоги дітям з аутизмом «Особливе дитинство»

14.

Громадська організація «Народний трибунал»

Більцан Костянтин Миколайович

Голова  Громадської організації «Народний трибунал»

15.

Дніпропетровська обласна дитяча громадська організація «Федерація спортивних єдиноборств «Сакура»

Небогатова Юлія Віталіївна

Керівник  ДОД громадська організація «Федерація спортивних єдиноборств «Сакура»

16.

Дніпровська міська громадська організація захисту тварин «ВІРНІСТЬ»

Мірошніченко Маріанна Олександрівна

Голова правління  ДМГО захисту тварин «ВІРНІСТЬ»

17.

Благодійний фонд «Дніпропетровська єврейська громада»

Ростовцев Олег Юрійович

Член правління єврейської громади

18.

Дніпропетровське Обласне Об’єднання Церков Християн Віри Євангельської п’ятидесятників 

Мокієнко Михайло Михайлович

Голова  Дніпропетровського Обласного Об’єднання Церков Християн Віри Євангельської п’ятидесятників 

19.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Об’єднання заради миру»

Амелін Сергій Володимирович

Голова БО «Благодійний фонд «Об’єднання заради миру»

20.

Громадська організація «Лабораторія наукових ініціатив»

Крушельницька Таїсія Анатоліївна

Член  Громадської організації  «Лабораторія наукових ініціатив»

21.

Молодіжна громадська організація «Спілка молодих підприємців Дніпропетровська»

Тарасенко Наталія Олександрівна

Голова Молодіжної громадської організації «Спілка молодих підприємців Дніпропетровська»

22.

Громадська організація  «Асоціація спеціалістів ветеринарних клінік»

Чумак Владислав Олександрович

Голова Громадської організації  «Асоціація спеціалістів ветеринарних клінік»

23.

Громадська організація «Українська експертна фундація»

Матвеєва Ольга Юріївна

Голова  Громадської організації «Українська експертна фундація»

24.

Обласне Об’єднання Церков євангельських християн-баптистів

Новиков Олександр Павлович

Пресвітер Лоц-Кам’янської церкви ЄХБ

25.

Відокремлений підрозділ в Дніпропетровській області Громадської Організації «Правий сектор»

Степанюк Володимир Віталійович

Голова  Відокремленого підрозділу в Дніпропетровській обл. Громадської Організації «Правий сектор»

26.

Обласна дитяча громадська організація «Асоціація Дніпровських Скаутів «СКІФ»

Галецький Юрій Сергійович

Голова  Обласної дитячої громадської організації «Асоціація Дніпровських Скаутів «СКІФ»

27.

Громадська організація «ФОРПОСТ»

Штепенко Юрій Вікторович

Член  Громадської організації «ФОРПОСТ»

28.

Громадська організація «Правозахисна Група «СІЧ»

Кожина Наталія Олександрівна

Член  Громадської організації «Правозахисна Група «СІЧ»

29.

Громадська організація «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту «Цивільний корпус «АЗОВ»

Слуцьковська Дар’я Михайлівна

Член  Громадської організації «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту «Цивільний корпус «АЗОВ»

30.

Громадська організація «ПЕРСПЕКТИВА 2020»

Романова Лариса Олексіївна

Член Громадської організація «ПЕРСПЕКТИВА 2020»

31.

Громадська організація «Правовий Альянс Науковців-Практиків «Борисфен»

Бутко Дмитро Олександрович

Асоційований член  Громадської організації  «ПАНП «Борисфен»

32.

Громадська організація «РУХ ВІЛЬНА ДОЛЯ»

Мирошник Вадим Анатолійович

Член  Громадської організації «РУХ ВІЛЬНА ДОЛЯ»

33.

Громадська організація «Рада з питань протидії корупції та захисту конституційних прав громадян»

Надтока Олена Володимирівна

Керівник юридичного відділу Антикорупційної правозахисної спілки

34.

Громадська організація «Зірки Дніпра»

Головченко Ігор Петрович

Голова Громадської організації «Зірки Дніпра»

35.

Громадська організація «Дніпропетровський міський комітет захисту прав споживачів»

Грищенко Геннадій Федорович

Голова Громадської організації «Дніпропетровський міський комітет захисту прав споживачів»

36.

Громадська організація «Молоді юристи Дніпра»

Козак Руслан Альбертович

Голова правління  Громадської організації  «Молоді юристи Дніпра»

37.

Громадська організація «Інститут суспільних відносин»

Богданов Михайло Юрійович

Голова Громадської організації «Інститут суспільних відносин»

38.

Громадська організація «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»

Волкова Ольга Валеріївна

Керівник Громадської організації «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»

39.

Асоціація «Закон і право»

Тютюнник Валерій Олександрович

Голова Правління  Асоціації «Закон і право»

40.

Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський комітет по захисту прав споживачів»

Гацалюк Дмитро Ігоревич

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський комітет по захисту прав споживачів»

41.

Громадська організація «Українського козацтва «КРЕПІ»

Дегтяр Олександр Едуардович

Керівник Громадської організації «Українського козацтва «КРЕПІ»

42.

Дніпропетровська обласна Громадська організація «Комітет по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян»

Зозуля Олег Анатолійович

Заступник голови  ДОГО «Комітет по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян»

43.

Громадська організація інвалідів «Терра Надії»

Скороходов Анатолій Валентинович

Голова Громадської організації інвалідів «Терра Надії»

44.

Громадська організація «Юридична група захисту громадянських прав та адвокації»

Прибильський Віталій Геннадійович

Член  Громадської організації «Юридична група захисту громадянських прав та адвокації»

45.

Дніпропетровська обласна громадська організація «Інститут суспільних технологій «ІСТ»

Бухарін Богдан Володимирович

Член  Дніпропетровської обласної громадської організації «Інститут суспільних технологій «ІСТ»

 

Інститути громадянського суспільства яким відмовлено в участі в установчих зборах з формування Громадської ради:

№ п/п

Назва інституту громадянського суспільства

П І Б

Підстава для відмови

1.

Міжобласна громадська організація «Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією»

Юровських Олександр Григорович

Документи, подані для участі в установчих зборах, не відповідають вимогам Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  03.11.2010 № 996

2.

Фізична особа-підприємець

Трякін Олег Володимирович

Документи були подані після 2 червня 2017

3.

Церква Адвентистів Сьомого Дня

Ярош Володимир Іванович

Документи були подані після 2 червня 2017

4.

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Крок з надією»

Кампен Інна Вільгельмівна

Документи були подані після 2 червня 2017

5.

Релігійна громада «Церква євангельських християн «Світанок»

Зінченко Д. І.

Документи були подані після 2 червня 2017

6.

Громадська організація «Інститут соціального проектування»

Корнієнко Дмитро Олександрович

Інститут громадянського суспільства не усунув невідповідності поданих документів вимогам, встановленим  Типовим положенням

7.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання інвалідів війни «Відродимо справедливість»

Щогла Ігор Васильович

Інститут громадянського суспільства не усунув невідповідності поданих документів вимогам, встановленим  Типовим положенням

8.

Громадська організація «Центр відновлюваної енергетики та екології»

Землянка Олександр Олександрович

Інститут громадянського суспільства не усунув невідповідності поданих документів вимогам, встановленим  Типовим положенням

9.

Громадська організація  «Дніпропетровська обласна організація людей з особливими потребами «Соціальний діалог 1»

Гугель Михайло Семович

Інститут громадянського суспільства не усунув невідповідності поданих документів вимогам, встановленим  Типовим положенням

10.

Громадська організація «Придніпровський центр правової допомоги»

Воронько Олексій Давидович

Документи, подані для участі в установчих зборах, не відповідають вимогам Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  03.11.2010 № 996

11.

Громадська організація «Центр інновацій соціальної сфери»

Корнійчук Юрій Юрійович

Документи, подані для участі в установчих зборах, не відповідають вимогам Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  03.11.2010 № 996

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.