Оголошення конкурсу, з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки комунального майна, який відбудеться 03.07.2017

ІНФОРМАЦІЯ

департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки комунального майна

Назва об’єкта:

- будівлі та споруди, а саме: А-2 – адміністративний корпус, загальною площею 271,0 кв.м, а-2 – прибудова, а-ганок, Р-1 – гараж, загальною площею 171,6 кв.м, під Р-1 – оглядова яма, під Р-1 – оглядова яма,С-1 – гараж, загальною площею 168,2 кв.м, під С-1-оглядова яма, Т-1 – гараж, загальною площею 147,5 кв.м,   У-1-гараж, загальною площею 66,9 кв.м, П-будівля туалету за адресою: м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, 8Л.  Балансоутримувач: КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпровської міської ради. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта для приватизації шляхом викупу.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю – немає.

Запланована дата оцінки – 30.06.2017р.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта;  досвіду суб’єкта оціночної діяльності  у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку  майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та  підписання  звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копії сертифіката  суб’єкта  оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Претендент подає у запечатаному конверті пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт. 

Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: ,,На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”.

Конкурсну документацію подавати до 26.06.2017р. до 13.00 за адресою: 49000  м. Дніпро, вул. Мечникова, 6, 4-й поверх, кім.41.

Телефон для довідок 744-61-92.

Конкурс відбудеться в департаменті по роботі з активами Дніпровської міської ради 03.07.2017р.  о  10.00  за  адресою: 49000  м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75а,  4-й поверх.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.