Ще три онлайн-послуги на порталі iGov стали доступними для дніпрян

1 червня у Дніпрі відбулася презентація трьох нових послуг на порталі iGov.org.ua. Відтепер у режимі онлайн можна, зокрема, отримати довідку з Бюро технічної інвентаризації. Надання інформації в електронному форматі дасть змогу уникнути рейдерських захоплень шляхом підроблення довідок БТІ, а також прискорити отримання документів. Друге нововведення – послуга «Оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів у режимі онлайн». Вона дасть змогу спростити процес подання скарги та уникнути типових помилок, яких припускаються громадяни в таких зверненнях. Третя послуга – «Подання заяви про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об'єкта нерухомого майна». Завдяки цій онлайн-послузі зросте рівень захисту права власності, а механізм її отримання стане простішим.


«Ці нові сервіси обслуговуватимуть реєстратори нашого департаменту (департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради. – Ред.). Дуже добре, що ці новації з'явилися. Ми бачимо, що доступ до послуг, які надає державна влада, полегшується. Наразі ми можемо в електронному вигляді подавати скарги на реєстратора, блокувати зміни в реєстрі, тобто власник може унеможливити певні дії щодо свого майна, остерігаючись рейдерських захоплень», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Санжара.
Наразі департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради вже надає близько 300 електронних послуг. Їх також можна отримати в центрах адміністративних послуг. Один з них розташований у мерії, а другий – в ТЦ «Наша Правда» (просп. Слобожанський, 31-Д).

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.