Музичний Дніпро: У місті розпочинається традиційний проект «Вечір Пірсу»

У п’ятницю, 19 травня, у Дніпрі розпочнеться черговий етап традиційного проекту «Вечір Пірсу». Перший концерт за участю місцевих гуртів відбудеться на оглядовому майданчику парку ім. Т. Шевченка о 19.00. Для відвідувачів організатори підготували подарунок – секретного зіркового гостя. Вхід вільний. Цього року проект відбувається за підтримки програми Бориса Філатова «Культурна столиця».
«Вже традиційно, шостий рік поспіль, ми розпочинаємо літню серію проекту «Вечір Пірсу». Сенс у тому, що є відкрита сцена, де кожен із музикантів може виступити, показати свою творчість та порадувати мешканців нашого міста. Цього разу концерт-відкриття відбудеться на оглядовому майданчику парку Шевченка, бо тут гості зможуть не тільки насолоджуватися музикою, а й краєвидами нашого міста», – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Протягом літа кожної неділі на набережній Дніпра (р-н ресторану «Горець») проходитимуть концерти в рамках двох нових напрямів «Пірсу» – «Джаз на Пірсі» та «Класика на Пірсі».
«Між собою змагатимуться джазові та класичні колективи. Найкращий джазовий гурт здобуде право виступати на найбільш знаковій події року – міжнародному фестивалі «Джаз на Дніпрі». Це дуже почесно, особливо для молодих колективів. Щоб залишити заявку на участь у концертах, які відбуватимуться щонеділі влітку, зв’яжіться з нами через сторінку в соцмережі», – розповіла співорганізатор «Вечора Пірсу», вокалістка Ксенія Башибулар.
Крім цього, розвиватиметься «Молодий Пірс». Концерти в рамках цього напряму відбуватимуться щоп’ятниці також на набережній Дніпра, в районі ресторану «Горець».
«Молодий Пірс» теж триватиме всі три літні місяці. Він матиме переважно рок-спрямування. Наприкінці кожного місяця влаштовуватимуть гала-концерт за участю зірки шоу-бізнесу, команди «Вечора Пірсу» та колективу, який, на думку публіки та суддів, гідний виступати на великій сцені. За підсумками літа три колективи-переможці зійдуться в музичному батлі та розділять призовий фонд. Щоб подати заявку на участь, необхідно підготувати кілька відео живих виступів гурту та відправити нам», – зазначив співорганізатор проекту «Молодий Пірс» Андрій Порадовський.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.