Дніпровські депутати позбавили фінансування ветеранські організації та збільшили адресну допомогу справжнім ветеранам Другої світової

На збільшення адресної допомоги ветеранам Другої світової війни у Дніпрі перерозподілили 940 тис. грн, які раніше передбачалися на фінансування ветеранських організацій. Таке рішення депутати Дніпровської міської ради ухвалили в ході 21-ї чергової сесії 17 травня. Адресна допомога кожному ветерану зросте майже на 1 тис. 162 грн.


«На сесії міськради депутати підтримали мою пропозицію позбавити фінансування псевдоветеранські організації та спрямувати вивільнені кошти на додаткову адресну допомогу справжнім ветеранам, яких у місті залишилося всього 809 осіб. «Опоблок» не голосував», – написав міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі.


Зазначимо, що цьогоріч міськрада збільшила на 5 млн грн фінансування комплексної програми соціального захисту ветеранів. Із бюджету виділяється понад 15 млн грн. Зокрема, до Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні визволителі та інваліди отримали по 2,5 тис. грн. Таку ж суму їм виплатять до Дня визволення Дніпра.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.