Борис Філатов: Новий дитсадок на житловому масиві Лівобережний-3 – приклад командної роботи міської та обласної влади

Новий дитячий садок комбінованого типу № 1 у Дніпрі з’явився завдяки спільній роботі міської та обласної влади. На будівництво закладу, загальна вартість якого складає 45 млн грн, мерія виділила 25 млн. За кошти міського бюджету придбали й оснащення для дитсадка – від іграшок і посуду до дорогої побутової техніки. 

«Це чудовий досвід, приклад для інших територіальних громад. Сьогодні, коли в країні багато гілок влади з'ясовують стосунки, ми з обласною адміністрацією працюємо разом. Місто профінансувало понад половину вартості будівництва. Ми реалізовуватимемо такий досвід і надалі», – сказав Борис Філатов 15 травня, під час урочистого відкриття дитсадка комбінованого типу № 1. 

Новий заклад розрахований на 220 місць. Тут є групи для малечі раннього та дошкільного віку. Дві дитячі секції мають логопедичне спрямування. В облдержадміністрації цей спільний проект будівництва дитсадка назвали яскравим прикладом впровадження децентралізації. 

У закладі обладнані пральня, харчоблок, медкабінет, є також власна котельня на альтернативному паливі. У кожній групі стоять телевізори, а для занять музикою діти мають музичні центри, піаніно та синтезатор. У спортивній зоні – новий інвентар. Бавитися тут можна не лише з іграшками та конструкторами, а й у басейні з кульками та на дитячих майданчиках у дворі. На подвір'ї є навіть маленький город. Батькам новий садочок подобається. Матусі й татусі впевнені: тут їхнім діткам буде комфортно та безпечно. 

«Ми довго чекали, коли ж відкриється садок. Дитина часто казала: «Ходімо подивимося, чи добудували дяді-будівельники садочок». Заклад дуже подобається. Це чудовий старт для нашого нового покоління», – розповіла мама одного з маленьких вихованців садочка Галина Тонаян. 

Нагадаємо, що цьогоріч мерія Дніпра істотно збільшила фінансування капітальних та поточних ремонтів дитячих садків міста. У 2017 році на це планують виділити близько 50 млн грн, тоді як минулого року сума складала 32 млн грн. 

Довідка. У Дніпрі функціонують 176 дитячих садків, які відвідує 3,6 тис. дітей. Дошкільні відділення також є у 27 навчально-виховних комплексах. Із початку року в місті створено ще близько сотні додаткових місць для дітей.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.