Напередодні 9 травня для ветеранів Дніпра влаштували концерт та зустріч поколінь

У п’ятницю, 5 травня, з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для ветеранів Дніпра влаштували урочистий захід та зустріч поколінь. До концертної зали «Супутник» запросили понад 600 визволителів, а також молодь, щоб вони змогли поспілкуватися.

«Хотілося б подякувати нашому меру за те, що ця зустріч стала можливою. День Перемоги – одне з найважливіших свят у нашому житті, яке ми відзначатимемо завжди. Дуже добре, що сьогодні на святі присутні не лише ветерани та їхні родичі, а й діти, школярі. Хочеться, щоб молодше покоління пам’ятало про той подвиг та людські втрати, аби все це ніколи не повторилося», – зазначив голова ради міської організації ветеранів України Анатолій Клешня.

Микола Петрович зустрів Другу світову війну в Білорусі 13-річним хлопчиком, брав участь у партизанському русі: «Я пам’ятаю все: і як бомбили, і обстріли, і як село спалили, як ми ховалися в лісі. Всю зиму на початку 1943 року провів у лісі. Зараз, звичайно, і матеріальну допомогу отримуємо, але такі зустрічі, коли можна поспілкуватися з побратимами, дітлахами, – безцінні для нас», – зазначив ветеран.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.