Он-лайн трансляція пленарного засідання шістнадцятої чергової сесії Дніпропетровської міської ради VII скликання

1 грудня у міськраді Дніпра розпочалося засідання 16-ї чергової сесії. У залі зареєструвалися 59 народних обранців. Депутати мають ухвалити низку важливих програм і рішень, головним з яких є затвердження бюджету Дніпра на 2017рік.

«У нас багато питань, ухвалення яких є дуже важливим для міста. Тож закликаю депутатів утриматися від з'ясування стосунків і скандалів. Я дам виступити з усіх питань порядку денного представникам усіх фракцій. Працюймо максимально конструктивно й по суті, щоб показати гідну якість роботи депутатського корпусу всім мешканцям міста», – сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Голосування за новий кошторис міста має стати найгарячішим питанням порядку денного. Від того, чи зможуть депутати ухвалити бюджет-2017, залежатимуть терміни початку ремонтів та робіт з благоустрою міста, а також надання підтримки учасникам АТО й соціально незахищеним категоріям громадян. Разом з тим, в ході 16-ї сесії народні обранці мають ухвалити розлогий блок фінансових питань, зокрема, звіт про виконання бюджету за 9 місяців поточного року.

Народні обранці також планують проголосувати за звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з проханням підтримати закон «Про єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги». Закон створить необхідну систему моніторингу та загальну базу даних для якісного енергоаудиту. Не виключено, що це також допоможе знизити ціни на комунальні послуги.

На сесії мають затвердити й мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб. Крім того, депутати планують ухвалити низку важливих загальноміських програм, які розраховані на найближчі 6 років. Серед них – цільові програми з енергоефективності, інфраструктурного та інвестиційного розвитку, а також розбудови галузі річкового транспорту. Рішенням сесії мають затвердити й міську програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – «Родина героя».

Депутати також розглянуть питання створення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 на ж/м Лівобережний. Від рішення народних обранців залежатиме й створення в Дніпрі комунального Центру психосоціальної, фізичної реабілітації та правової допомоги особам з інвалідністю «Різні та рівні».

У сесійній залі присутні народні депутати Дмитро Ярош, Тетяна Ричкова та Андрій Денисенко. На початку засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять почесного громадянина міста, ректора Дніпропетровської медичної академії Георгія Дзяка, який помер 24 листопада.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.