Результати перевірки Трещової О.В.

ІНФОРМАЦІЯ
про результати перевірки, передбаченої Законом України
«Про очищення влади» щодо Трещової Олени Віталіївни

 
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р.  N 563,   проведено перевірку щодо Трещової Олени Віталіївни:
 
1. Достовірності вказаних  у заяві відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
 
2. Достовірності відомостей щодо наявності щодо наявності майна (майнових прав), вказаного у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, поданій за минулий рік за формою, що встановлена Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», набутого за час перебування на посадах, визначених у п. 1-10 частини ст. 2 цього Закону, доходам, отриманих із законних джерел.
           
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Трещової Олени Віталіївни  заборони, визначені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  не застосовуються.  
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.