18 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення направлено до суду прокуратурою м. Дніпропетровська у 2013 році

Органами прокуратури міста Дніпропетровська протягом 2013 року з обвинувальним актом направлено до суду 18 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення стосовно 20 осіб. У вказаних провадженнях встановлено збитків на загальну суму 579 тис. грн., з яких у ході досудового слідства відшкодовано 303 тис. грн., заявлено позовів на суму 276 тис. грн.

            Так, прокуратурою Жовтневого району м. Дніпропетровська проводилось досудове розслідування у кримінальному провадженні, що належить до «корупційних»,за фактом зловживання владою та службовим становищем трьох осіб - працівниківправоохоронних органів, а саме співробітниківсектору БНОН одного з райвідділів ДМУ ГУМСВ України у Дніпропетровській області. Встановлено, що вказані особи, перевищуючи владу застосовували насильство, погрози насильства та дії, які ображали особисту гідність мешканця Дніпропетровська, що виразилося у вказівці підозрюваних та примушуванні ними потерпілого знайти осіб та передати їм наркотичні засоби під оперативним контролем та наглядом працівників міліції з метою подальшого затримання цих осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

            Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством) направлено до суду.

Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровськаїх визнано винними у вчинені злочину, позбавлено спеціальних звань працівників міліції з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, засуджено до 5 років позбавлення волі та штрафом – 8500 грн. кожного.
Крім того, прокурорами районів та міста Дніпропетровська до суду направлено 11 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення, які розглянуті, винні правопорушники притягнуті до відповідальності. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.