Прокуратурою викрито спробу підприємців розплатитися за оренду землі по мінімуму та «наварити» на державі 137 тис. грн.

Прокуратурою Ленінського району відкрито кримінальне провадження відносно службових осіб ТОВ за попередньою кваліфікацією зловживання владою або службовим становищем,що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України).
Перевіркою встановлено, що товариство займалось комерційною діяльністю на орендованій земельній ділянці площею 0,2991 га по вул. Братів Трофімових у м. Дніпропетровську. Водночас службові особи товариства, в порушення вимог чинного законодавства, майже два роки сплачували за оренду вказаної земельної ділянки податок значно нижчий, ніж встановлено законодавством. За цей час бюджет недоотримав понад 137 тис. грн.

На жаль, подібні схеми використання орендованих земельних ділянок з метою отримання незаконного прибутку є досить поширеними. Нагадаємо, у січні поточного року прокуратурою Ленінського району направлено до суду кримінальне провадження відносно директора ТОВ, який вніс до податкової декларації з плати за землю завідомо неправдиві відомості та майже рік сплачував орендну плату за користування земельною ділянкою 1,4529 га на вул. Леніногорській втричі менше, ніж встановлено законом.  В результаті до бюджету не надійшло 195 937 грн. 
 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.