Інформація про конкурс з відбору потенційних засновників підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю з часткою комунальної власності територіальної громади міста

Інформація
департаменту корпоративних прав та правового забезпечення дніпропетровської міської ради
 
конкурсу з відбору потенційних засновників підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю з часткою комунальної власності територіальної громади міста

 
 
1. Умови конкурсу.
1.1. Відбір засновників підприємства, які запропонували найкращі та найбільш сприятливі умови відповідно до умов конкурсу та виконали усі необхідні умови конкурсу.
1.2. Надійність учасників, серйозність їх намірів. Найбільш вигідна та надійна схема фінансування модернізації майна, яке вносяться до статутного капіталу підприємства, як  частка територіальної громади міста.
1.3. Результат конкурсу: визначення найкращих засновників підприємства з комунальною часткою у статутному капіталі, яка складається з майна права комунальної власності територіальної громади міста, яке перебуває на балансі Комунального підприємства "Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю" Дніпропетровської міської ради.
 
 
2. Мета та завдання конкурсу:
2.1. Основним завданням конкурсу є визначення надійних партнерів та засновників підприємства з часткою комунальної власності територіальної громади міста.
2.2. Створення умов для отримання прибутку до міського бюджету за результатами ефективного управління та використання майна права комунальної власності територіальної громади міста.
 
 
3. Вимоги до проведення конкурсу
3.1. Конкурс проводиться відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради від 30.10.2013 № 23/42.
3.2. Потенційні учасники конкурсу отримують за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мечникова, 6, каб. 48:
 - заявку на участь у конкурсі відповідно до розробленого зразка;
- перелік документів та відомостей, які додаються учасниками до заяви на участь у конкурсі;
3.3. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.
Конкурс відбудеться 16.01.2014 о 11:00, за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мечникова, 6, каб. 28.
Прийом заяв для участі в конкурсі здійснюється до 13.01.2014 до 15-00 включно, за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мечникова, 6, каб. 48.
3.4. Надання роз’яснень та додаткової інформації щодо проведення конкурсу здійснюється робочою групою за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мечникова, 6, каб. 48, т.778 42 03.
3.5. У разі зміни дати проведення конкурсу, потенційним учасникам конкурсу, які надали заявки для участі в установленому порядку, повідомляється про іншу дату проведення конкурсу у телефонному режимі.
3.6. Учасник конкурсу несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його заяв та пропозицій.
 
 
 
 
 
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.