Перше засідання клубу експертів міста за тематикою: «Spaсe мислення – вийти за рамки сучасних обмежень» напередодні всесвітньої космічної вечірки «Yuri’s Night»

12 квітня о 10-00 в приміщенні КП «Агентство розвитку Дніпра» (вул. Воскресенська,14, Будинок губернатора, 2 поверх) відбудеться перше засідання клубу експертів міста за тематикою: «Spaсe мислення – вийти за рамки сучасних обмежень» напередодні всесвітньої космічної вечірки «Yuri’s Night».
Спікер: Людмила Щербанюк (співробітник представництва ЕС в Україні, відомий український «космічний» блогер, письменник та мандрівник.
К.о. Анна Колєда, керівник туристичного напрямку агентства (8050-585-50-50)

Довідка:
12 квітня у день першого польоту людини у космос космічна та околокосмічна спільнота світу проводить масу тематичних заходів, кульмінацією котрих стає всесвітня космічна вечірка «Yuri’s Night». Її мета полягає у підвищенні публічного інтересу до дослідження космосу, заохоченні молоді до вивчення точних наук, пропаганди здорового, свідомого, екологічного способу життя та заняття спортом, розвитку SMART-технологій. Отже, аби не залишатися осторонь, в «Агентстві розвитку Дніпра» вирішили долучити наше, безперечно, космічне та інноваційне місто до цього заходу.
На засідання запрошуються ті, хто в будь-якому форматі займається розвитком  чи дослідженнями цієї тематики. На учасників чекатимуть цікави виступи запрошених спікерів, серед яких: Людмила Щербанюк (співробітник представництва ЕС в Україні, відомий український «космічний» блогер, письменник та мандрівник), Максим Ткаченко (керівник Space HUB та інкубатору) та ін.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.