Відкриття меморіальної дошки лейтенанту Дмитру Решетняку, який загинув в АТО

9 вересня о 9.00 у СЗШ №96 ( вул. Коробова,3)відбудеться відкриття меморіальної дошки лейтенанту Дмитру Решетняку, який загинув в АТО. Йому було всього 22 роки.
 У  заході візьмуть участь керівники Новокодацької районної ради, священники Української православної церкви  КП  - отець Віталій та отець Дмитро,мати загиблого випускника - Решетняк Тетяна Олексіївна, побратим  Дмитра  – Максимкін Віталій,однокласники  загиблого воїна-Любяна Катерина, Деркач Сергій, Чоботар Євгеній, Лук’яненко Яна.
Довідка:
Решетняк Дмитро Іванович народився 6 травня 1992 року в місті Дніпропетровську. Його мати, Решетняк Тетяна Олексіївна, народила його у зрілому віці, 42 роки.   У 1999 році Дмитро пішов до першого класу середньої загальноосвітньої школи № 96, де навчався по 2009 рік. Протягом шкільного життя проявив себе як надзвичайно відповідальна, активна, цілеспрямована, талановита особистість.  З захопленням та наснагою брав участь в усіх шкільних заходах і святах. Був незрівнянним ведучим та активним учасником КВК « 96 зірок». З першого по восьмий клас Дмитро відвідував заняття в колективі народного танцю « Забавки» Новокодацького районного палацу дітей та юнацтва. Разом з колективом брав участь в різноманітних Українських та міжнародних конкурсах, де неодноразово посідав призові місця.  У 2009 році закінчив школу з золотою медаллю за високі досягнення у навчанні та вступив до Національного гірничого університету на факультет геофізики. В університеті Дмитро продовжував займатися творчістю і брати участь у всіх заходах та святах, зокрема, у святкуванні 110- річчі від дня заснування гірничого університету. На 3- му курсі вступив до воєнної кафедри, де навчався до закінчення університету( 2014р.)По закінченню мав звання молодшого лейтенанта та був направлений на навчання до Львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після закінчення курсу підготовки та підвищення кваліфікації Дмитра було призначено командиром мотопіхотного взводу мотопіхотної роти  20 окремого мотопіхотного батальйону 93 окремої механізованої бригади оперативного командування « Схід».
   З 2015 – 2016 рр. був задіяний в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Під час служби був нагороджений відзнакою командира 20 мотопіхотного батальйону, почесною відзнакою «Учасник бойових дій» та пам’ятним нагрудним знаком « 93 окрема гвардійська механізована бригада». 17022016 року в р-ні н.п. Піски, Донецької обл., при виконанні бойового завдання Дмитро Решетняк отримав мінно-вибухове осколкове поранення, яке й призвело до подальшої смерті у реанімаційному відділенні Семедівської ЦМЛ 18 лютого 2016 року. Посмертно Дмитро був нагороджений подякою і срібним підвіском « Тризуб» та орденом Богдана Хмельницького IIIступеню.  
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.