Прес-конференція щодо профілактики й лікування грипу.

  10 січня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція головного спеціалісту  департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради  Юлії Колосової щодо профілактики й лікування ГРВІ та грипу. Прес-конференція відбудеться за участю фахівців міської санстанції.
  Грип – це вірусне захворювання, після якого можливі тяжкі  ускладнення, найчастіше це - пневмонія, яка може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Також грип може спричинити серцеву недостатність. Грип передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають люди в радіусі 2 метрів від хворого, зазначають у департаменті охорони здоров’я.
  За даними фахівців у нинішньому епідемічному сезоні  в Україні прогнозується сумісна циркуляція вірусів грипу, а саме – нових штамів А/Вікторія та B/Вісконсін. Не виключена можливість циркуляції вірусу грипу А/Каліфорнія, але його роль в епідемічному процесі буде другорядною, додають у департаменті.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.