Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Відкриття декади інвалідів.

  3 грудня об 11:00 у театрі російської драми ім. М. Горького (просп. Карла Маркса, 97) відбудеться відкриття декади інвалідів з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Захід відвідає заступник міського голови Олена Лозенко.
  На сцені театру відбудеться концерт осіб з обмеженими фізичними можливостями, вони  демонструватимуть свою творчу майстерність у танцях, співах, читанні віршів та гуморесок. На концерт запрошені близько 500 інвалідів, зазначають в управлінні.
  В рамках проведення декади інвалідів міською та районними у місті радами, соціальними службами міста проводитимуться заходи, направлені на підтримку даної категорії населення. Зокрема, у районах відбудуться зустрічі інвалідів, чаювання, культурно-розважальні програми, у відділенні реабілітації будуть організовані благодійні обіди, надана матеріальна, натуральна та інші види допомоги. Окрім того, протягом декади на пільгових умовах громадяни отримають побутові, перукарські та інші послуги.
  На обліку у районних управліннях  праці та соціального захисту населення перебуває 43 тисячі 570 осіб з інвалідністю. Соціальний захист цієї категорії людей  здійснюється згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». На місцевому рівні працює Комплексна програма соціального захисту інвалідів м. Дніпропетровська «Турбота» на 2010-2012 роки і Програма надання послуг та інших видів допомоги соціально незахищеним верствам населення міста на 2010-2013 роки, додають в управлінні.  
  3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголосила Генеральна Асамблея ООН у 1992 році.