Нарада щодо підготовки техніки для розчистки доріг під час ожеледиці та снігопадів.

  26 листопада о 10:45 на території комунального підприємства “Управління по ремонту та експлуатації автошляхів” (вул. Ентузіастів, 2, в районі Запорізького шосе) відбудеться виїзна робоча нарада заступника міського голови Володимира Медведчука щодо підготовки прибиральної техніки до роботи у зимовий період.
  У місті для розчищення доріг від снігу та льоду у зимовий період підготовлено 110 одиниць спеціальної техніки, серед них снігоприбиральні машини, машини, що посипатимуть дороги та вантажна техніка, повідомляють у департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради. Ці машини прибиратимуть магістралі загальною площею понад 5 мільйонів квадратних метрів, решта доріг будуть закріплені за районами та підприємствами, на території яких вони знаходяться. 
  Наразі, зазначають у департаменті, вже виконане комісійне обстеження техніки районів та приватних  підприємств. У разі виникнення надзвичайних ситуацій (при сильних заметах та ожеледиці) для ліквідації наслідків можуть бути залучені 21 аварійна бригада у складі фахівців комунальних підприємств.
  На сьогодні для посипання міських автошляхів заготовлено 21,6 тисяч тон піску, солі тапіщано-соляної суміші, додають у департаменті. 
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.