Прийом до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

      12 липня о 13:00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться святковий прийом тимчасово в.о. міського голови Анатолія Крупського з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Про це повідомили  у департаменті промисловості, енергетики та підприємництва Дніпропетровської міської ради. Анатолій Крупський привітає запрошених працівників галузі, кращим з них вручить подяки міського голови та почесні грамоти міської ради.
     За шість місяців темпи металургійного виробництва у Дніпропетровську зросли на 3,2% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. У січні-червні металургійні підприємства виробили 720 тисяч тонн сталі, 422 тисячі тонн чавуну, 500 тисяч тонн прокату, 352 тисячі тонн труб великого та малого діаметрів, зазначають у департаменті.
      На території міста працюють 9 великих та середніх підприємств металургійної галузі, які забезпечують понад  47% обсягів промислового виробництва міста. За шість місяців основні підприємства металургійної галузі сплатили до бюджету усіх рівнів 400 мільйонів гривень. Виплата заробітної плати на підприємствах проводиться своєчасно і в повному обсязі, додають у департаменті
      Щорічно у третю неділю липня відзначається день працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Цього року свято припадає на 15 липня.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.