"Взаємодія інспекції техногенної безпеки з представниками бізнесу"-круглий стіл.

     12 липня о 15:00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, к.724) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Взаємодія інспекції техногенної безпеки з представниками бізнесу». Про це повідомили в управлінні регуляторної політики та підприємництва департаменту Дніпропетровської міської ради. Засідання проведе т.в.обов’язки міського голови  Анатолій Крупський.
      На нараду запрошені члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва міста; керівники підприємств міста та представники громадських об’єднань підприємців; керівники виконавчих органів міської ради; представники Державної податкової служби в Дніпропетровській області; представники районних у місті рад. Учасники круглого столу з-поміж іншого обговорюватимуть існуюючий порядок взаємодії інспекції техногенної безпеки з представниками бізнесу, розглянуть загальноєвропейські норми у зазначених відношеннях, зазначають в управлінні.
    З початку року Державними адміністраторами Центру дозвільних процедур „Єдине вікно” Дніпропетровської міської ради зареєстровано 545 письмових звернень від суб’єктів господарювання на отримання документів дозвільного характеру, які видаються Головним управлінням Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області та Дніпропетровським міськрайонним відділом Головного управління Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області. На сьогодні розглянуто та видано документів дозвільного характеру з вищезазначених питань – 503; кількість  відмов у видачі документів дозвільного характеру – 22; перебуває у роботі – 20, додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.